Oleg Pissarenko Band “Point”

PÜHAPÄEV / 8. NOVEMBER / KELL 15.00 / TUBINA SAAL

 

“POINT”

 

Oleg Pissarenko – kitarr
Raun Juurikas – klahvpillid
Mihkel Mälgand – bass & kontrabass
Ahto Abner – löökriistad

 

Oleg Pissarenko ja tema bänd esitavad muusikat hiljuti valminud albumilt “Point”, mis on kollektiivi siserännakute triloogia viimane osa. See on jätk – aga võibolla ka vastus – eelmisel albumil esitatud küsimusele: Kes Sa Oled?

Prii Laps Ilm (2009), Kes Sa Oled (2012) ja Point (2015) on kolmest albumist koosnev tsükkel, mis pakub kuulajale omalaadselt sisekaemuslikku ja endassehaaravat visiooni, kutsudes sügavuti tunnetama inimeseks olemist. Säravakõlaline, mõtestatud ja dünaamiline muusika mõjub kui kohtumine millegi suure ja tundmatuga, millel pole rusuv, vaid vabastav mõju. Bändi muusikat on iseloomustatud sõnadega “esteetiline mini-universum, millest sünnib maagia”, „aegamisi õidepuhkev rõõm”, „light-nirvana” ja „läbipaistev jazz”.

Oleg Pissarenko Band on saavutanud unikaalse kõla, mis on minimalistlike, 70-ndate instrumentaalroki, post-punki ja meditatiivsete elementide sulam. Ansambel on oma muusikailma jaganud publikuga Eestis, Lätis, Leedus, Venemaal, Ukrainas, Soomes ja Inglismaal. “Point” on Oleg Pissarenko Band’i viies ja ühtlasi Pissarenko loomingu kaheksas salvestis.

“Tahan minna uue plaadi muusikaga veel kaugemale igasugustest dogmadest ja stereotüüpidest, mööda eelarvamustest ja stiilinõuetest – tahan jõuda lähemale muusika ja olemise tuumale – POINT’ile!”
— Oleg Pissarenko

olegpissarenko.com
facebook.com/olegpissarenkomusic

OPband-byAndresKeil kosmos web

Author: IDJ: EP

Share This Post On