Ringhold

LAUPÄEV / 7. NOVEMBER / KELL 18.00 / TARTU JAZZKLUBI

 

Kalle Tikas – elektrikitarr
eleOnora – vokaal

 

Ringhold on bluusiga mängiv duo. Kalle Tikas elektrikitarril, eleOnora häälel. Koosseis on pikajalise improvisatsioonilise muusika kogemusega, mis võimaldab tuua kuulajani üks parasjagu lonkav bluusielukas.

Ringhold on duo Raplamaalt, mis sai alguse 2014 aasta talvel. Kalle Tikas elektrikitarril ja eleOnora laulul. Mõlemad muusikud on kogenud improviseerijad, mis võimaldab tuua publikuni üks parasjagu lonkav bluusielukas. Mõjutajateks mõned suured tegijad nagu Robert Johnson, Fred McDowell, Laura Dukes, Captain Beefheart, Diamanda Galas ja muidugi Alan Lomax. Duot huvitab nii selle žanri muusikaline kõlapilt kui ka sinna juurde käivad lood. Lugusid ja salapära on bluusis hulgaliselt – Ringhold üritab tõele jälile jõuda – mis tegelilkult juhtus?

Kalle Tikas on jazz-rocki ja eksperimentaalse improvisatsiooni taustaga kitarrist, kelle teekond muusikuna algas ansambli BF koosseisus. eleOnora on eksperimentaalse hääle-improvisatsiooni taustaga laulja, kes on rakendanud häält nii muusikas kui ka etenduskunstide vallas.

www.facebook.com/ringholdnortherncountryside
Ringhold web

Author: IDJ: EP

Share This Post On