IDeeJazz avaldab sünnipäeva programmi 6. septembril!

Lähenemas on esimene väike IDeeJazzi juubel! Hea laengu festival toimub Tartus alates 2011. aastast traditsiooniliselt novembri kuus kolmel järjestikusel päeval. Viies IDeeJazz leiab aset 6.-8. novembril Tartu parimates kontserdipaikades.

“IDeeJazz on päris festival, tiheda ja meelihaarava kavaga, mis lubab kuulajale plaanida põneva nädalavahetuse huvitava muusika ja hea seltskonnaga.”
Priit Pajusalu

“IDeeJazz oli mitmekülgne ning lausa võimas maiuspala. Ürituse mitmepalgelisus ja erakordsus oli muljetavaldav. Rõõm ja sügavus muusikas tuleb niivõrd esile harva.”
Martin Laine

Festivali juht Oleg Pissarenko: “Kutsun teid kõiki, sõbrad, viiendale IDeeJazzile, mis on meie meeskonna jaoks väike juubel! Sel korral täidab festival parimate muusikute esituses kõlava nauditava muusikaga Tartu parimad kontserdipaigad  – Vanemuise kontserdimaja, Tartu Jazziklubi, Genialistide klubi ja Tubina saali Elleris – ning enda poolt luban, et lisaks suurepärastele kontserdielamustele ootab teid ees ka jazzi ja muusika mõiste ning tähenduse avardumine. Selleks toome Tubina saali viienda IDeeJazzi viimasel päeval – 8. novembril – kontsertide kõrvale ka muusikateemalisi loenguid, mille idee ongi muusika mõju ja sisu avamine. Usun, et IDeeJazz on saanud meile kõigile oluliseks ja koduselt hubaseks muusikapeoks, seepärast võtkem novembri teine nädalalõpp jazzi jaoks vabaks ja tagajärgi ei pea kindlasti keegi kahetsema. Tartu kui heade mõtete linn saab taas suurepäraste muusikaliste ideedega täidetud ning loodan, et kohtume Sinuga kõigil kolmel päeval Tartus!”

Seni on IDeeJazzil esinenud teiste hulgas Sven Grünberg ja Mess, Radar, Peeter Volkonski ja E=mc2, Tõnis Mägi, Hedvig Hanson, Kadri Voorand, Estonian Voices, Sofia Rubina, Villu Veski, Raivo Tafenau, Jaak Sooäär, Tanel Ruben, Wilhelm, Innersound ja paljud teised.

Muusikapeo programm avalikustatakse 6. septembril festivali ametlikul kodulehel www.ideejazz.ee

IDJ15-LOGO-colorwavelogo-reklaam-JP

Author: IDJ: EP

Share This Post On