Tom Redecker | GER : loeng “Saksa alternatiivmuusika”

REEDE / 6. NOVEMBER / KELL 11.00 / ELLERI väike saal / tasuta

 

LOENG “Saksa alternatiivmuusika”

Tom Redecker | GER

 

Tom Redecker on Saksa muusik, produtsent, kirjastaja ja ühtlasi plaadifirma Sireena Records ning ajakirjandusbüroo Shack asutaja ja tegevjuht.

Tom Redecker on saksa muusikamaastikul tegev mitmel rindel, muuhulgas on ta kirjutanud kriitikuna artikleid mitmetes olulistes muusika-ajakirjades nagu Rolling Stone, Tip, Eclipsed, Musikexpress ja raamatutes nagu Rocklexikon Deutschland, Lexikon der Deutschen Live Szene ja Sound Navigator Lexikon. Olles plaadifirma Sireena Records (al. 2000) asutaja ja tegevjuht ning ajakirjandusbüroo Shack eestvedaja, produtseerib ning kirjastab Redecker laia žanrilise spektriga muusikat (blues, rock, folk, punk, pop etc.), keskendudes vinüüli, CD ja DVD kordusväljaannetele. Sireena Records’i asutamise eesmärk oli ja on avaldada kaua kadunud või “already out of stock” muusikat. Labelite Tribal Stomp ja T-Rave Records’i alt ilmub aga värske, huvitav ja ainulaadne looming.

Tom Redecker (aka The Perc) saavutas suurema tuntuse 1987. aastal kollektiiviga The Perc Meets The Hidden Gentleman. Ta on ka tuntud all-star projekti Electric Family asutajaliige (alates 1996), elektroonilise muusika kollektiivi Taras Bulba liige (al. 1995) ja tegev projektis Retrograav (2012). Tema uusim muusikaline projekt on Sun Temple Circus. Kõigi kollektiividega on ilmunud ka mitmeid muusikaalbumeid.

 

Loengul kõneleb Redecker Saksamaa viimaste kümnendite alternatiivmuusikast. Loeng toimub inglise keeles.

Tom176 bw Green live in Hagen - 21.11.2014 bw

Author: IDJ: EP

Share This Post On